Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Nová informačná linka pre občanov pre zlepšenie nakladania z odpadmi

Dátum: 31.08.2018
Autor: Obec Kvetoslavov
Počet videní: 1520
Nová informačná linka pre občanov pre zlepšenie nakladania z odpadmi

Vážení občania, neviete kam vyviezť a ako správne triediť odpad? Neviete, kde je váš zberný dvor, kedy je otvorený a ktorý odpad tam patrí? Od 3.septembra 2018 bude v prevádzke Linka pre udržateľný Horný Žitný ostrov.

Vážení občania, neviete kam vyviezť a ako správne triediť odpad? Neviete, kde je váš zberný dvor, kedy je otvorený a ktorý odpad tam patrí? Od 3.septembra 2018 bude v prevádzke Linka pre udržateľný Horný Žitný ostrov, na ktorej vám poradíme, ako správne naložiť s vašim odpadom. Našim cieľom je, aby sme mali v regióne menej čiernych skládok, aby odpady, ktoré vieme vytriediť a použiť ako surovinu neskončili na skládke. Vďaka správnemu nakladaniu s komunálnym odpadom chránime prírodu, predchádzame čiernym skládkam a šetríme financie.

Telefónna linka  0915 65 66 25 je pre občanov k dispozícii v pracovných dňoch od 8:00 do 11:30h.        Nie všetky odpadky musia ísť do kontajnera. Nie každý odpad musí skončiť na skládke.   Projekt Efektívna environmentálna politika v regióne je podporený z Európskeho sociálneho fondu. 

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.