Poďakovanie

Dátum: 27.06.2024
Poďakovanie

ĎAKUJEME

Vážené pani učiteľky, páni učitelia, pani vychovávateľky, asistentky, nepedagogickí zamestnanci Základnej školy, Materskej školy a Školskej jedálne v Kvetoslavove,

dovoľte, aby sme Vám pri príležitosti ukončenia školského roka 2023/2024 vyjadrili úprimné poďakovanie za Vašu záslužnú činnosť a neúnavnú prácu pri výchove a vzdelávaní našich detí.

Každý z Vás, či už ako učiteľ, vychovávateľ, administratívny pracovník, kuchárka alebo iný člen personálu, prispel svojou prácou k vytváraniu bezpečného a podnetného prostredia pre naše deti.

Vaša snaha, trpezlivosť a odhodlanie sú neoceniteľné a výrazne prispievajú k ich osobnostnému a vzdelanostnému rastu.

Ďakujeme Vám za všetok čas strávený prípravou na vyučovacie hodiny, za podporu a povzbudenie, ktoré poskytujete našim deťom každý deň, za chutné jedlá, ktoré pripravujete a za starostlivosť a bezpečie, ktoré im zaisťujete.

Veríme, že tento školský rok bol pre Vás aj pre deti plný úspechov a nových zážitkov.

Prajeme Vám, aby ste si počas prázdnin odpočinuli, načerpali nové sily a užili si zaslúžený oddych.

Ďakujeme Vám ešte raz za Vašu neúnavnú prácu a tešíme sa na ďalší školský rok, ktorý spoločne začneme s novou energiou a entuziazmom.
S úctou a vďakou,

OcÚ Kvetoslavov