Výberové konanie na pracovnú pozíciu - Pracovník obecných služieb

SÚBOR
Dátum: 08.07.2024

Obec Kvetoslavov vyhlasuje výberové konanie na pracovnú pozíciu - Pracovník obecných služieb

Miesto práce: Obec Kvetoslavov, práca v teréne

Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dobu určitú 1 rok so skúšobnou dobou 2 mesiace, s možnosťou zmeny na dobu neurčitú

Termín nástupu: ihneď

Mzdové podmienky: v zmysle zákona č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov a tiež v závislosti od dĺžky praxe a skúseností, od 780-900 EUR/mesiac brutto (možnosť dohody), pevná a motivačná zložka mzdy

Technické a manuálne činnosti a zručnosti:

• údržba zelených plôch, kosenie a úprava verejných priestranstiev s rôznymi druhmi kosačiek, vyžínačov, traktorovými kosačkami.
    • stavebné a údržbárske práce,
    • inštalácia a údržba dopravných značiek a iného obecného mobiliáru,
    • údržba a opravy ciest a chodníkov,
    • práca s rôznymi druhmi náradia a údržbárskych zariadení
    • elektroinštalatérske práce výhodou

Vodičský preukaz:

• Vodičský preukaz skupiny B je nevyhnutnosťou
    • Vodičský preukaz skupiny T (traktor) je výhodou

Osobnostné vlastnosti:

• svedomitosť, spoľahlivosť a dochvíľnosť
    • schopnosť samostatne pracovať a zároveň fungovať v rámci tímu
    • flexibilita a ochota pracovať podľa potreby, aj mimo bežnej pracovnej doby

Iné:

• skúsenosti s prácou v komunálnej sfére sú výhodou
    • dobrá fyzická kondícia a schopnosť pracovať vonku v rôznych poveternostných podmienkach

Požadované vzdelanie : nižšie stredné vzdelanie, nižšie stredné odborné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou

Požadované doklady, dátum a miesto podania žiadosti o účasť na výberovom konaní:

• životopis
  • fotokópia dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní
  • žiadosť do zamestnania (uvedený telefonický a/alebo emailový kontakt),
  • súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov

Informácie na tel. čísle: 031-5625036

Všetky žiadosti môžete doručiť osobne na obecný úrad alebo môžete žiadosti zasielať poštou na adresu: Obecný úrad Kvetoslavov, Senecká ulica 258/31, 930 41 Kvetoslavov, s uvedením hesla na obálke: „Výberové konanie – Pracovník obecných služieb“, alebo elektronickou poštou na adresu: obeckvetoslavov@obeckvetoslavov.sk,  s uvedením hesla v predmete: „Výberové konanie - Pracovník obecných služieb“ najneskôr do 28.7.2024.

Priebeh výberového konania:

Výberové konanie bude prebiehať formou individuálneho rozhovoru (pohovor).

Na výberové konanie budú pozvaní uchádzači, ktorí splnia uvedené požiadavky a pošlú požadované doklady.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, avšak odpovedať budeme len vybraným kandidátom, ktorí najviac vyhovujú požiadavkám na pracovnú pozíciu.

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
Údržbár web Veľkosť: 173.3 kB Formát: pdf Dátum: 8.7.2024