Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Zelen zasahujuca do cesty - Lieskova ulica Nova Tulipa

Vyriešený
Prijatý: 31.05.2024
Zodpovedaný: 31.05.2024
Autor: Marek Rakus
Zodpovedal: Obec Kvetoslavov

Podnet:

V niektorom z predchadzajucich priapevkov bolo ziadane o upravu zelene na Lieskovej ulici cca v strede ulice co bolo vyriesene - dakujem. Poprosil by som upravu aj dalej v ulici kedze znova zasahuju do vozvoky.


Odpoveď:

Dobrý deň, ten kus Lieskovej, ktorá bola upravená, bola upravená lebo je obec Kvetoslavov majiteľom tejto parcely. O ostatné pozemky, ani o predmetnú cestu sa obec nestará keďže k nim nemá žiadne vlastnícke práva, ani nie sú v jej spáve.

Nedávno ale boli odoslané výzvy všetkým majiteľom so zanedbanými pozemkami aby ich pokosili.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.