Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Nelegálne spomalovače

Vyriešený
Prijatý: 24.06.2024
Zodpovedaný: 25.06.2024
Autor: Anonym
Zodpovedal: Obec Kvetoslavov

Podnet:

Na uliciach Agatova a Slachtitelska sú osadené dva nelegálne spomalovace(žlté pologule), prosím o ich odstránenie.


Odpoveď:

Dobrý deň anonym, spomaľovače nie sú "nelegálne".

S pozdravom OcÚ

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.