Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Tulipa cesta + detske ihrisko

Vyriešený
Prijatý: 08.07.2024
Zodpovedaný: 08.07.2024
Autor: Peter
Zodpovedal: Obec Kvetoslavov

Podnet:

Rád by som sa informoval ohľadom stavu rekonštrukcie cesty šľachtiteľská, keďže bolo komunikované a aj zverejnená zmluva. Tam bolo uvedené, že rekonštrukcia bude dokončená do 30.6.

Druhý podnet je, nefunkčné detské ihrisko v časti nová tulipa vedľa súkromnej materskej škôlky. Chcem sa opýtať, prečo nie je otvorene pre verejnosť a iba tam chátra ? Je to smutné, že sa deti nemajú kde hrať.


Odpoveď:

Dobrý deň, Šľachtiteľská bola posunutá, čaká sa na potvrdenie dočasného dopravného značenia počas výstavby. Níč sa ale nemení na podstate, že v najbližších dňoch sa bude rekonštruovať.

Detské ihrisko (rovnako, ak máte na mysli aj multifunkčné) je v majetku developera a obec nemá naň, ani na jeho správu dosah.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.