Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

parcela 335

Vyriešený
Prijatý: 10.07.2024
Zodpovedaný: 10.07.2024
Autor: Lukas Mazurek
Zodpovedal: Obec Kvetoslavov

Podnet:

Dobry den,
chcel by som upozornit na katastrofalny stav "cesty" vo vlastnictve statu na parcele 335 a teda vytvorit podnet na jej vybudovanie (Zelena ulica). Denne je vyuzivana minimalne 22 domacnostami. Ak by sa vybudovala (asfaltova cesta + chodnik) urcite by bola preferovanejsia aj pre obyvatelov na ulici Lipova (cca 20 domacnosti), co by odlahcilo krizovatky Lipova-Ceresnova-Hlavna ulica a Hlavna-Senecka ulica. Dalej by sa prepojila buduca planovana cyklotrasa so Seneckou ulicou, zahradnym centrom a letiskom, co by tiez mohlo podporit rozvoj obce. Samozrejmostou by bolo aj zjednotenie s ulicou Lipova, ktora bude rekonstruovana.


Odpoveď:

Dobrý deň, Zelená ulica nie je v aktuálnom pláne na rekonštrukciu. Je mnoho ciest v obci, ktoré potebujú akútnejšiu rekonštrukciu.

Žiaľ obyvatelia novovyvorených parciel na Zelenej ulici sa nedožadovali a netlačili na vybudovanie príjazdovej komunikácie predávajúcimi a obec nemá prostiedky na takúto nákladnú výstavbu.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.