Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Parkovanie na verjnom priestranstve

Vyriešený
Prijatý: 22.02.2021
Zodpovedaný: 27.05.2021
Autor: Zuzana Jankovičová
Zodpovedal: Obec Kvetoslavov

Podnet:

Dobrý deň,
zatiaľ to nie je sťažnosť, ale prosba, aby môj sused p. Róbert Kurty ( neviem ,či je správne priezvisko) neparkoval autá na verejnom pozemku pred jeho rodinným domom. Autá tam stoja nie za účelom návštevy, ale neustále. Keď vychádzame na hlavnú cestu nevidíme prichádzajúce autá. Hádam nebudeme čakať, kedy sa stane zasa závažná nehoda. Na návštevu chodí ku mne aj dcéra s 2 deťmi. Len zhodou náhod do nej nevrazil kamión, ktorý išiel ( ako vždy ) min.90km/h. Nevidela totiž na cestu. Myslím, že evidujete aj vy, že to nie je normálne. A ja sa pýtam DO KEDY?
S pozdravom.


Odpoveď:

Dobrý den pani Jankovičová, 

Kurtymu pošleme upozornenie aby zabezpečil parkovanie aút na svojom pozemku a tiež výzvu aby odstránil vrak, ktorý sa tam momentálne nachádza.