Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Rumancekova ulica blato

Vyriešený
Prijatý: 24.12.2023
Zodpovedaný: 24.12.2023
Autor: Anonym
Zodpovedal: Obec Kvetoslavov

Podnet:

Pozyvam vedenie obce (najma v slavnostnom obleceni) na navstevu Rumancekovej ulice. Stav na fotke 24.12.2023. Je to obecna ulica, sme tu prihlasenie na trvaly pobyt, dane platime. Ked sa nasli peniaze na ine aktivity (ako maje, malovanie zabradli, koncert na dni obce) hadam sa najdu aj na vyriesenie toho stavu.


Odpoveď:

Dobrý deň, každý v obci samozrejme chápe/aj vie/, že viaceré ulice sú v dezolátnom stave. Obec postupne pracuje na úprave. To, že vy máte prihlásený trvalý pobyt je chválihodné, žiaľ stále máme v obci cca 1000 obyvateľov, ktorí ho prilásený nemajú a takto obec prichádza ročne asi o pol milióna, za ktoré by sa dala zrekonštruovať aj napríklad Rumančekova. Aktuálne má obec v rozpočte peniaze na maximálne jednu investičnú akciu ročne. Tento rok to bol chodník na Hlavnej (cca 90tis), budúci rok to bude Lipová (odhad 192 tis).

Určite viete, že porovnávať stavanie mája, ktoré stálo obec pár desiatok eur s komplexnou rekonštrukciou ulice nie je ani rádovo finančne porovnateľná akcia.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.