Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Verejne osvetlenie Nova Tulipa

Vyriešený
Prijatý: 24.04.2024
Zodpovedaný: 24.04.2024
Autor: Katarína
Zodpovedal: Obec Kvetoslavov

Podnet:

Dobrý deň,

od víkendu nefunguje verejné osvetlenie v časti Nová Tulipa. Je to prosím zámer alebo je na osvetlení nejaká chyba?

Vopred ďakujem za odpoveď.

S pozdravom,
Katarína.


Odpoveď:

Dobrý deň, v prípade Novej Tulipy musíte kontaktovať majiteľa a správcu infraštruktúry v jednej osobove, ktorým je firma ATOPS.

S pozdravom, OcÚ

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.