Obec Kvetoslavov
Dokončite nákup. Doprava je zdarma a doručenie do 10 dní.
Výprázdniť košík
V košíku máte v cene

Smeti

Smeti
Zodpovedaný

Podnet:

Dobrý deň.
Na ulici Astrová sa vyťahovala žumpa a bordel z nej sa nechal pri nej. Keďže je to obecný pozemok, ale žumpa sa nachádza pred našim domom, tak žiadam, aby sa obec postarala o odstránenie neporiadku a vykosenie alebo postriekanie buriny, ktorá tam rastie.


Odpoveď:

Dobrý deň!

Ďakujeme za Váš podnet bordel bol už odstránený.

S pozdravom

Zoltán Sojka - starosta obce Kvetoslavov

 

Odber noviniek

Zostaňte v obraze - prihláste sa k odberu newslettera a buďte informovaný o aktuálnych novinkách raz za týždeň mailom.