Faktúry za stočné I.Q 2023

Dátum: 04.04.2023

Vážení občania,

v najbližších dňoch zasielame faktúry za stočné I.Q 2023, či už poštou alebo emailom z telekesova@obeckvetoslavov.sk. Prosím, skontrolujte si emaily, poprípade SPAM.

Ak dostávate faktúry poštou a máte záujem o ich zasielanie emailom napíšte nám, prosím, na obeckvetoslavov@obeckvetoslavov.sk .

Chceme upozorniť na upravenú sadzbu stočného, o ktorom sme nedávno informovali:

Odvolávajúc sa na Článok III. Zmluvná pokuta - Zmluvy o odvádzaní a čistení odpadových vôd upozorňujeme na nasledovné:

Ak Producent neuviedol skutočný počet osôb žijúcich v spoločnej domácnosti (skutočný počet osôb znamená počet osôb, ktoré žijú v spoločnej domácnosti a produkujú odpadové vody bez ohľadu na registráciu trvalého pobytu) alebo ak neoznámi zmenu počtu týchto osôb, zaplatí Vlastníkovi zmluvnú pokutu vo výške 300,-EUR za každý zistený prípad v príslušnom kalendárnom roku.

Zmeny v počte osôb môžete písomne oznámiť vlastníkovi verejnej kanalizácie v obci Kvetoslavov na tlačive, ktoré je prílohou tohto oznámenia, pretože uvedený údaj je podklad k fakturácii za odvádzanie a čistenie odpadovej vody spätne za 3 mesiace.

Osoba ŽIJÚCA v spoločnej domácnosti v nehnuteľnosti = dieťa a dospelá osoba UŽÍVAJÚCA spoločnú domácnosť bez ohľadu na vek a trvalý pobyt v obci!

Preto si, prosím, skontrolujte počet osôb uvedených na faktúre a prípadnú zmenu nám obratom nahláste.

Ďakujeme za pochopenie.

Čestné prehlásenie pri zmene počtu osôb Veľkosť: 77.3 kB Formát: pdf Dátum: 4.4.2023