Oznámenie

Dátum: 02.12.2022
Oznámenie

Mesačný odvoz

Oznamujeme občanom, že aj v roku 2023 bude možnosť si vybrať medzi dvojtýždňovým a mesačným vývozom komunálneho odpadu v prípade  120 l nádob. Žiadame občanov, ktorí budú chcieť ZMENIŤ vývoz na mesačný v roku 2023, aby nám to nahlásili do 22. decembra 2022 osobne, telefonicky alebo emailom na obecnom úrade cez stránkové dni.  Po tomto termíne Vám bude automaticky pridelený dvojtýždňový vývoz.

Občania, ktorí mali nahlásený mesačný vývoz už aj na rok 2022, nemusia hlásiť nič automaticky pridelíme aj na rok 2023, len vtedy ak by chceli zmeniť mesačný na dvojtýždňový vývoz.

Kontakty: 031/5625036, obeckvetoslavov@obeckvetoslavov.sk

Értesítjük a lakosokat, hogy 2023 – ban  is választhatnak kéthetes és havi kommunális hulladék elszállítása között. Kérjük azokat a lakosokat, akik változásként a havi egyszeri elhordás mellett döntenek 2023 – ban, azok jelentsék ezt 2022. december 22-ig személyesen, emailben vagy telefonon a községházán.Ezután az időpont után automatikusan kéthetes elszállítást lehet igényelni.

Azok a lakosok akik a 2022- es évben is már a havi komunális hulladék elszállítását vették igénybe, nem kell jelenteniük semmit, csak abban az esetben, ha a havi helyett inkább kéthetes elszállítás mellett döntenének.

Elérhetőségek:  031/5625036, obeckvetoslavov@obeckvetoslavov.sk