Oznámenie - poplatok TKO, samolepky

Oznámenie - poplatok TKO, samolepky

.

Vážení občania!

Poplatok za vývoz komunálneho odpadu môžete uhradiť aj v dvoch splátkach do konca marca 1. splátku a do konca júna 2. splátku. Napíšte žiadosť na email.

Samolepky, kartičky a vrecia na plasty vydávame na obecnom úrade počas stránkových dní (pondelok, streda, piatok). Máme zvonček pri dverách.

Ak ste poplatok uhradili prevodom, prosím o zaslanie potvrdenia o úhrade na email horvathova@obeckvetoslavov.sk, pre rýchlejšiu kontrolu.  Ak ste platili poštovou poukážkou stačí ukázať ústrižok z poukážky. Ak neviete prísť pre samolepku, lebo ste v karanténe, poproste suseda, prípadne zavolajte na obecný úrad 031/562 50 36.

Nové samolepky budú smetiari kontrolovať od 16. apríla 2021. Nezabudnite ich nalepiť na čiernu nádobu. Neoznačené nádoby s novou samolepkou platnou na rok 2021 nebudú vyvezené!!!