Vstup do cykloklietky pre občanov Kvetoslavova

Dátum: 10.06.2021
Vstup do cykloklietky pre občanov Kvetoslavova

Pre občanov Kvetoslavova s trvalým pobytom v obci Kvetoslavov je vyhradených 10 kusov čipov

Vážení spoluobčania,

Po dohode s obcou Hviezdoslavov je pre občanov Kvetoslavova s trvalým pobytom v obci Kvetoslavov vyhradených 10 kusov čipov, ktoré umožňujú vstup do cykloklietky.

Cykloklietka sa nachádza pri žel. zastávke Kvetoslavov.

Čipy si môžete zakúpiť za 5-eurový poplatok na Obecnom úrade Hviezdoslavov, v Kancelárii č. 1 - prvé dvere vľavo po vstupe na OcÚ) Tento čip Vám bude slúžiť na vstup do samotnej "klietky", resp. uzamykateľného stojiska. Nezabudnite, prosím, že úrady vo Hviezdoslavove sú kvôli pandémii v špeciálnom režime - viac informácií na tomto mieste.

Viac informácií spolu s prevádzkovým poriadkom nájdete nižšie a, samozrejme, i na príslušnej infotabuli, ktorá sa nachádza na cykloklietke.

Ďakujeme obci Hviezdoslavov za tento ústretový krok a prajeme Vám príjemnejšie cestovanie :)

cykloklietka - infotabuľa Veľkosť: 2.77 MB Formát: jpg Dátum: 10.6.2021