ZVEREJNENIE elektronickej adresy na doručenie oznámenia o delegovaní člena

Dátum: 16.11.2022
ZVEREJNENIE  elektronickej adresy na doručenie oznámenia o delegovaní člena

ZVEREJNENIE

elektronickej adresy na doručenie oznámenia o delegovaní člena, alebo náhradníka do okrskovej volebnej komisie do referenda, ktoré sa bude konať dňa 21. januára 2023 (sobota)

Kvetoslavov, dňa 15.11.2022

ZVEREJNENIE

V súlade s bodom 7. Harmonogramu organizačno-technického zabezpečenia referenda, obec Kvetoslavov zverejňuje e-mailovú adresu na doručenie oznámenia o delegovaní člena a náhradníka do okrskovej volebnej komisie pre referendum, ktoré sa bude konať dňa 21. januára 2023:

obeckvetoslavov@obeckvetoslavov.sk

Delegácie prijímame do 24.11.2022.

ZVEREJNENIE emailovej adresy delegácia Veľkosť: 103.6 kB Formát: pdf Dátum: 16.11.2022