Upchatá kanalizácia - OPÄŤ

Upchatá kanalizácia - OPÄŤ

Opäť upchatá kanalizácia

Vážení obyvatelia obce Kvetoslavov,

dňa 13.02.2024 bol vykonaný ďalší havarijný zásah na kanalizácii v našej obci a opäť v  lokalite Pri lesíku.

V tejto lokalite sú takéto problémy s upchanou kanalizáciou a následnými veľmi drahými servisnými zásahmi veľmi časté, ( takmer každý týždeň! )

Dôvod je bohužiaľ stále rovnaký – upchatie potrubia a príslušných mechanizmov látkami a predmetmi, ktoré do kanalizácie nepatria!

Takýmto neuvedomelým a ľahostajným správaním škodia niektorí naši spoluobčania ako celej obci tak nakoniec aj sami sebe a svojej rodine... Našu obec a teda nás všetkých to stojí zbytočne veľa peňazí, ktoré mohli a mali byť použité na zveľaďovanie našej obce...

Preto Vás chceme opakovane požiadať o dodržiavanie zásad správneho triedenia odpadu.

ceerpadlo

adfe15a2a4e8a27dcdb90d51a165b043-1