Komunálny odpad

Dátum: 29.03.2023
Komunálny odpad

Vážení občania!

Poplatok za komunály odpad treba uhradiť najneskôr do 31.03.2023, nové samolepky podľa počtu zaplatených smetných nádob si môžete vyzdvihnúť na úrade počas stránkových dní do konca marca 2023.

Od 01. apríla 2023 neoznačené smetné nádoby s novou samolepkou platnou na rok 2023, smetiari nebudú vyvážať.

Občania, ktorí uhradili poplatok za komunálny odpad prevodom, nezabudnite prísť pre nové samolepky.

Tisztelt polgárok!

A kommunális hulladék utáni illetéket legkésőbb 2023. március 31-ig kell megfizetni, az új öntapadós matricákat a befizetett szemetes láda száma szerint a hivatalban  lehet átvenni az ügyfélfogadó napokon  március végéig.

A szemétgyűjtők 2023. április 1-től már csak az új matricával megjelölt szemetes ládákat fogják kiüríteni.

Azok a polgárok, akik banki átutalással fizették az illetéket, az új matricákat szintén átvehetik a hivatalban az ügyfélfogadó napokon egészen március végéig.