Pomoc pre starších spoluobčanov

Dátum: 27.03.2020
Pomoc pre starších spoluobčanov

Vážení spoluobčania!

V týchto dňoch by ste mali dostať do poštovej schránky rúšká, ktoré sme z Obecného úradu rozposlali pre straších spolubčanov aj s letákom, kde sa dá objednať obed až domov, alebo prípadne ak potrebujete pomoc s nákupom.

Reštaurácia OLD SCHOOL Hubice ponúka denné menu za 3,80 Eur aj s rozvozom do domácností. Objednávky príjmajú ráno do 8:30 h na tel. čísle 0915 640 810.

Vieme zabezpečiť aj nákup základných potravín pre samostatne žijúcich seniorov. Ak by ste potrebovali pomôcť treba zavolať na Obecný úrad tel. číslo 031/562 50 36 od 8:00 h do 10:00 h a nahlásiť zoznam potravín.

Naďalej venujme pozornosť svojim blízkym, susedom, buďme s nimi v kontakte a pomáhajme im v rámci svojich možností.

Budme si navzájom oporou.

Všetkým želáme silu a pevné zdravie.