Otvorenie 5. ročníka ZŠ Kvetoslavov

Otvorenie 5. ročníka  ZŠ Kvetoslavov
S radosťou oznamujeme rodičom dnešných štvrtákov,  že od  2.9.2019 otvára ZŠ Kvetoslavov  piaty ročník .
28.03.2019

skolaci

Bude umiestnený v novootvorenom elokovanom pracovisku na  Šlachtiteľskej ulici         648 v Kvetoslavove.
Žiaci budú mať k dispozícii kompletne vybavené priestory so štyrmi triedami, jedálňou, malou telocvičňou a  školským dvorom  s workout ihriskom.
Výučbu zabezpečia kvalifikovaní pedagógovia.
Postupne  sa budú otvárať vyššie ročníky až po deviaty ročník.

Od 15.4.2019  bude prebiehať výučba už aj  v elokovanom pracovisku –  presťahuje sa druhý ročník,  v uvoľnených priestoroch kmeňovej ZŠ vznikne plne vybavená počítačová učebňa s 22 počítačmi.

Bližšie info pre rodičov štvrtákov sa dozviete na rodičovskom  združení 11.4.2019 o 17.00 hod

Deň  otvorených dverí  a zároveň zápis do prvého ročníka bude prebiehať v   priestoroch elokovaného pracoviska dňa 25.4.2019 v čase od 13.00 do 17.00.

Prosíme rodičov dnešných štvrtákov, aby nahlasovali deti do piateho ročníka.

Okrem Kvetoslavčanov ponúkame miesto v piatom ročníku aj žiakom z okolitých obcí.

kontakt a informácie:                Mgr.  Szitásová Eva
                                                 mail:  zskvetoslavov@centrum.sk

Newsletter

Zostaňte v obraze - prihláste sa k odberu newslettera a buďte informovaný o aktuálnych novinkách raz za týždeň mailom.