Ukradnutý obecný majetok

Ukradnutý obecný majetok

Krádež príslušenstva zo Zberného miesta

Drahí občania,

S poľutovaním Vám musíme oznámiť, že sme sa ako obec stali obeťou KRÁDEŽE.

V čase medzi 16.00 v sobotu 17.6. a pondelkovým ránom nám bolo UKRADNUTÉ zo Zberného miesta, z uzamknutého kontajnera príslušenstvo k obecnému traktoru a váha, ktorú sme len nedávno kúpili a čakala na svoje uvedenie do prevádzky.

Konkrétne ide o:
* radlicu na sneh Bellonmit TSBM 1600, vyrobné číslo: 2220002
* rozmetadlo posypovej soli, bez výrobného čísla
* priemyselnú váhu o rozmeroch 200x100 cm

Predbežná škoda sa hýbe na úrovni 5000 eur.

Žiaľ je to veľká rana pre obec, keďže nákupy takýchto zariadení nie sú bežné a z rozpočtu výrazne ukrajujú.

Preto chceme požiadať všetkých o pomoc pri vypátraní páchateľov. Keďže sa jedná o rozmerné veci, určite bola potrebná pri krádeži technika.

Ak ste videli v okolí Zberného miesta podozrivý pohyb, prosíme Vás o ohlásenie:
- na číslo polície 158 alebo

Rovnako žiadame susedné obce, zberné dvory, zberne druhotných surovín, ak by sa stretli s vyššie uvedenými vecami, aby kontaktovali POLÍCIU, alebo OcÚ Kvetoslavov.

ĎAKUJEME

radlica_na_sneh_2