Hľadáme dvetisíceho obyvateľa obce

Dátum: 29.06.2023
Hľadáme dvetisíceho obyvateľa obce

Staňte sa "našim" 2000-cim obyvateľom

Obec Kvetoslavov vyhlasuje súťaž...

Keďže sa naša obec rozrastá a blíži sa k historickému míľniku, chceme odmeniť obyvateľa, ktorý si prihlási trvalý pobyt a stane sa tak 2000. občanom našej obce.

Ak ešte nemáte trvalý pobyt v obci, jeho prihlásením máte jedinečnú šancu vyhrať ROČNÝ ODVOZ jednej 120 L smetnej nádoby s dvojtýždňovou frekvenciou na rok 2024.

Všetci, ktorí si trvalý pobyt do obce prihlásia, nezanedbateľne podporia našu obec.
Váš TRVALÝ POBYT má dopad nie len na podielové dane, ktoré sú hlavným zdrojom financií obce, ale napríklad aj na také drobnosti ako pošta, ktorá nám odišla, lebo nespĺňame obslužné minimum 2500 obyvateľov..

Ak neviete ako na to, podrobný popis nájdete na stránke obce: https://www.obeckvetoslavov.sk/20592/trvaly-pobyt

Ďakujeme všetkým, ktorí doteraz neváhali a trvalý pobyt si nahlásili. Aj z týchto peňazí vieme financovať projekty ako napríklad chodníky... jeden sa práve chystá (info už čoskoro)

PS: netreba otáľať, k 2000ke máme veľmi blízko!