Nové triedy ZŠ

Dátum: 30.06.2023
Nové triedy ZŠ
Školský rok 2023/24 priestorovo zabezpečený
Malými krôčikmi.. k spoločnému cieľu..

Ako sme sľúbili, robíme maximum, aby sme žiakom našej školy poskytli vzdelanie u nás v obci.

Keďže ešte stále čakáme na vyhlásenie výzvy na rozširovanie kapacít našej ZŠ, deti čakať nemôžu..
Preto sa snažíme všetkými silami zabezpečiť výučbu, kde to len priestory umožňujú...a vyhnúť sa katastrofickým scenárom ako dvojzmenka, Gabčíkovo, atď..

Práve podpísanými dodatkami sa uzavrelo niekoľko mesačné náročné rokovanie medzi obcou Kvetoslavov, Základnou školou a prenajímateľom, aby sme plynule zabezpečili prechod aktuálnym ôsmakom do deviateho ročníka a zároveň zabezpečili priestor novoprijatým prváčikom.

Veľmi nás teší, že v septembri naša škola privíta žiakov v dvoch novozrekonštruovaných triedach.

Záväzkom nám ale ostáva riešenie ďalšej budúcnosti, keďže priestorov nie je stále dostatok..