ZVEREJNENIE e-mailovej adresy

Dátum: 17.07.2023
ZVEREJNENIE e-mailovej adresy

ZVEREJNENIE
e-mailovej adresy na doručenie Oznámenia o delegovaní člena a náhradníka do okrskovej volebnej komisie pre voľby do Národnej rady Slovenskej republiky v roku 2023, ktoré sa uskutočnia dňa 30. septembra 2023

Emailová adresa na doručenie Oznámenia o delegovaní člena a náhradníka do okrskovej volebnej komisie pre voľby do Národnej rady Slovenskej republiky v roku 2023:
obeckvetoslavov@obeckvetoslavov.sk
Elektronicky sa doručí Oznámenie o delegovaní člena a náhradníka do volebnej komisie ako sken.
Pre vznik členstva vo volebnej komisii je rozhodujúci dátum kedy bolo oznámenie doručené do emailovej schránky príjemcu. Nepostačuje, ak v tento deň bolo oznámenie odoslané.
Lehota na doručenie Oznámenia o delegovaní člena a náhradníka:
1. do okrskovej volebnej komisie pre voľby do Národnej rady Slovenskej republiky v roku 2023 uplynie 21. augusta 2023 o  24:00 hod..
Ing. Soňa Franková
starostka obce Kvetoslavov