Začiatok školského roka

Dátum: 29.08.2023
Začiatok školského roka

Začiatok školského roka 2023/24

Vážení rodičia a milí žiaci!

Koniec prázdnin sa nezadržateľne blíži, a tak mi dovoľte, aby som Vás v mene všetkých zamestnancov školy srdečne pozvala dňa 4.9.2023 na slávnostné otvorenie školského roka.

Na Elokovanom pracovisku ZŠ  sa stretneme so žiakmi 3. až 9. ročníka o 8:30 hod. na školskom dvore na Šľachtiteľskej ulici 648.

V kmeňovej budove ZŠ na Školskej ulici 266 sa stretneme so žiakmi 1. a 2. ročníka o 9:00 hod. Po slávnostnom otvorení a príhovoroch sa žiaci presunú do jednotlivých tried podľa miesta určenia v sprievode triednych učiteľov, kde žiaci dostanú úvodné inštrukcie na najbližší týždeň. Otvorenie potrvá maximálne 1,5 hodiny.

V daný deň nebude pre deti zabezpečený obed a nebude prebiehať ani ŠKD.

Tešíme sa na Vás!

S pozdravom