Oznámenie (e-mailovej) adresy na doručenie oznámení o delegovaní člena a náhradníka do okrskovej volebnej komisie v Kvetoslavove pre voľby prezidenta Slovenskej republiky v roku 2024

Dátum: 01.02.2024

OCUKVE-S2024/00167 – R2024/0495

Z V E R E J N E N I E
elektronickej (e-mailovej) adresy na doručenie oznámení o delegovaní člena a náhradníka do okrskovej volebnej komisie v Kvetoslavove
pre voľby prezidenta Slovenskej republiky v roku 2024
Podľa § 102 ods. 3 zákona Národnej rady Slovenskej republiky č. 180/2014 Z. z. o podmienkach výkonu volebného práva a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov môže: do okrskovej volebnej komisie delegovať jedného člena a jedného náhradníka politická strana alebo koalícia, ktorá je zastúpená v Národnej rade Slovenskej republiky a petičný výbor. Oznámenie o delegovaní člena a náhradníka do okrskovej volebnej komisie [vzor oznámenia] doručí politická strana, koalícia alebo petičný výbor starostovi obce v lehote uvedenej v rozhodnutí o vyhlásení volieb (do 19. 02. 2024).
Oznámenie o delegovaní člena a náhradníka do volebnej komisie možno doručiť v listinnej forme alebo elektronicky (e-mailom). Lehota na doručenie oznámenia sa končí uplynutím posledného dňa lehoty. Na oznámenia doručené po uplynutí tejto lehoty sa neprihliada.
Emailová adresa na doručenie Oznámenia o delegovaní člena a náhradníka
do okrskovej volebnej komisie pre voľby prezidenta Slovenskej republiky v roku 2024:
obeckvetoslavov@obeckvetoslavov.sk

___________________________________________________________________________
Elektronicky sa doručí Oznámenie o delegovaní člena a náhradníka do volebnej komisie ako sken. Pre vznik členstva vo volebnej komisii je rozhodujúci dátum kedy bolo oznámenie doručené do emailovej schránky príjemcu. Nepostačuje, ak v tento deň bolo oznámenie odoslané.
Ing. Soňa Franková v. r.
starostka obce

Oznámenie emailovej adresy_delegovanie Veľkosť: 198.1 kB Formát: pdf Dátum: 1.2.2024