Rozhodnutia na TKO a samolepky na smetné nádoby

Dátum: 13.02.2024
Rozhodnutia na TKO a samolepky na smetné nádoby

Vážení občania!

Poplatok za odvoz komunálneho odpadu je možné uhradiť na základe rozhodnutia.

E-mailom už nebude možné zasielať rozhodnutia, ale môžete ich osobne prevziať na úrade v stránkové dni.

Okrem platenia prevodom je možné všetko vybaviť jednou návštevou obecného úrad, kde si občan

súčasne so samolepkou prevezme rozhodnutie a zároveň poplatok zaplatí v hotovosti alebo platobnou kartou.

Občanom s aktívnou elektronickou schránkou (slovensko.sk) sú tieto rozhodnutia doručené automaticky elektronicky do schránky.

Nové samolepky podľa počtu zaplatených smetných nádob si môžete vyzdvihnúť na úrade počas stránkových dní najneskôr do 31.marca 2024.

V prípade úhrady poplatku za komunálny odpad prevodom, prosím doložiť doklad o úhrade, na základe ktorej vydáme samolepky na úrade.

Poštou nálepky nezasielame!!!

Od 01. apríla 2024 neoznačené smetné nádoby s novou samolepkou platnou na rok 2024, smetiari nebudú vyvážať.

Tisztelt polgárok!

A kommunális hulladék utáni illetéket a határozat alapján lehet befizetni. E-mailben már nem tudjuk küldeni, ezért személyesen lehet átvenni a hivatalban az ügyfélfogadó napokon.

A banki átutalással történő fizetésen kívül minden megoldható egy látogatással az önkormányzati hivatalban, ahol az állampolgár matricával együtt megkapja a határozatot
és egyben készpénzben vagy bankkártyával fizetheti meg a komunális hulladék utáni illetéket.

Az aktív elektronikus postafiókkal (slovensko.sk) rendelkező polgároknak ezeket a határozatokat automatikusan, elektronikusan kézbesítjük a fiókjukba.

Az új öntapadós matricákat  a befizetett szemetes láda száma szerint a hivatalban  lehet átvenni az ügyfélfogadó napokon 2024. március 31-ig. A kommunális hulladék díjának banki átutalással történő befizetése esetén a fizetési bizonylatot kérjük csatolni.

Postán a matricákat nem fogjuk küldeni!!!

A szemétgyűjtők 2024. április 1-től már csak az új matricával megjelölt szemetes ládákat fogják kiüríteni.