Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Billboard

Vyriešený
Prijatý: 04.05.2021
Zodpovedaný: 27.05.2021
Autor: Jančárová
Zodpovedal: Obec Kvetoslavov
Billboard

Podnet:

Dobrý deň, rada by som sa opýtala či sa dá odstrániť Billboard, umiestnený v našej obci, lokalita oproti vlakovej zastávke ,,Kvetoslavov zastávka,, Vyrastá nám tam pekný park a vidím (určite nie sama), že starý nefunkčný billboard ho len špatí. Nevidím do majetkovo-právnych vzťahov k danému Billboardu, ale rada by som sa dozvedela, či sa dá s tým niečo urobiť. Vopred ďakujem za odpoveď.
Pekný deň.


Odpoveď:

Dobrý deň pani Jančárová, 

Billboard bude odstránený budúci týždeň.