Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Nevhodné parkovanie na chodníku

Vyriešený
Prijatý: 24.05.2022
Zodpovedaný: 15.08.2022
Autor: Ľubo Michalko
Zodpovedal: Obec Kvetoslavov
Nevhodné parkovanie na chodníku

Podnet:

Dobrý deň.
Pravidelne sa pri novom bufete parkuje na chodníku (ako je na fotke) a deti ktoré idú zo školy po chodníku musia prejsť po Seneckej ceste pomedzi autá. Je to situácia ktorá môže skončiť aj tragicky. Už som bol svedkom kedy musel vyjsť detský kočík na cestu. Prosím vás o zásah vo forme zákazu parkovania na chodníku v tom mieste. Vďaka


Odpoveď:

Dobrý deň pán Michalko,

Situáciu sme riešili osadením zábradlia. Ak však uvidíte autá parkovať tak, že zaberajú chodník, a chodci ich musia obchádzať cez cestu neváhajte sa obrátiť na políciu, oni majú kompetenciu riešiť tento problém.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.