Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Parkovanie na okružnej ulici

Vyriešený
Prijatý: 02.07.2022
Zodpovedaný: 13.07.2022
Autor: Nagy Rudolf
Zodpovedal: Obec Kvetoslavov
Parkovanie na okružnej ulici

Podnet:

Dobrý deň,

chcel by som poukázať na situáciu na parkovisku na okružnej ulici,ktoré je obsadené nádobami na sklo, kovy, tatrapaky a kontajnermi na odev /Humana/. Po zabratí parkoviska je možné zaparkovať maximálne 4 autá. Na parkovisku oproti, ktoré sa taktiež nachádza na okružnej ulici /viď priložený obrázok/ nie sú umiestnené žiadne nádoby na zber separovaného odpadu a parkovisko nie je nikdy ani sčasti obsadené. Nakoľko na problematickom parkovisku už nie je možné zaparkovať viac vozidiel, a občania už parkujú pred svojimi domami, bolo by spravodlivé aspoň časť zberných nádob separovaného odpadu, alebo aspoň kontajnery pre zber odevu /Humana/ presunúť na druhé parkovisko a tým uvoľniť navyše aspoň niekoľko miest pre zaparkovanie ďalších vozidiel.

Ďakujem za kladné vyriešenie problému,

s pozdravom Nagy Rudolf


Odpoveď:

Dobrý deň, pozemok je v súkromných rukách par. č. 280/337, 280/11 a parkovať by mal každý na svojom pozemku podľa stavebného povolenia.

S pozdravom

Zoltán Sojka

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.